Instruktori. Škola šaha u Hrvatskoj, odlična cijena, najbolji šahovski instruktori, povoljne cijene po satu

Škola šaha Hrvatska | Instruktori

Ivan Ivanišević

Velemajstor

Šahovski velemajstor. Šah je naučio s pet godina. Šestostruki prvak Srbije. Od 1998. igrao je za reprezentaciju Srbije, igrao je na 8 šahovskih olimpijskih igara i 10 europskih prvenstava. Pobjednik je velikog broja turnira i autor nekoliko knjiga.

Više
Aleksa Striković

Velemajstor

Šahovski velemajstor. Bivši prvak Jugoslavije i član olimpijske reprezentacije Jugoslavije. Osvojio je mnoge međunarodne turnire, kao i nekoliko državnih prvenstava za timove u Jugoslaviji, Portugalu i Španjolskoj.

Više
Dragan Barlov

Velemajstor

Šahovski velemajstor. Bivši prvak Srbije i Jugoslavije i član olimpijskog tima Jugoslavije. Osvojio je mnoge međunarodne turnire, kao i ekipno europsko prvenstvo sa srebrnom medaljom. Autor je pet knjiga o šahu.

Više
Miloš Perunović

Velemajstor

Šahovski velemajstor. Šah je naučio sa sedam godina. Dvostruki prvak Srbije. Na europskim i svjetskim juniorskim prvenstvima osvojio je srebrne medalje. Od 2003. igra za reprezentaciju Srbije. Pobjednik je velikog broja turnira i autor 4 knjige o šahu.