Ivan, škola šaha u Zagrebu i Hrvatskoj, odlične cene, najbolji instruktori šaha

Chess Lessons | Sign In Ulogujte se Chess Lessons | Sign Up Registrujte se

Instruktor | Ivan

Škola šaha Hrvatska | Šahovski Velemajstor | Ivan

Ivan

Rođen je 1977. godine. Šah je naučio sa 5 godina, gledajući djeda i oca kako igraju. U pionirskoj konkurenciji osvojio je naslove prvaka grada i republike. S 10 godina počinje raditi s trenerom reprezentacije stare zemlje, koji je vjerojatno i najzaslužniji za njegovu profesionalnu šahovsku karijeru.

S nepunih 20 godina, kao mladić, Ivan je dijelio 1. mjesto na tadašnjem državnom prvenstvu. S 22 godine postao je velemajstor. Od 1998. godine nastupa za reprezentaciju. Igrao je na 8 šahovskih olimpijada i 10 europskih prvenstava. Od 2007. redovito igra prvu ploču u reprezentaciji.

Šesterostruki državni prvak. Prvak s raznim klubovima u zemlji, klupski prvak i prvak susjednih država. Dva puta 5. mjesto na Europskom klupskom kupu.

Osvajač velikog broja međunarodnih turnira u regiji i svijetu. Sudionik Svjetskog prvenstva. Koautor je više stručnih knjiga i časopisa, među kojima su Šahovski informator, Novo u šahu i Chessbase. Autor dviju šahovskih knjiga. Pomogao je kao drugi i trener nekim vrhunskim igračima, koji su u to vrijeme bili među 10 najboljih na svijetu.

Jezici na kojima se odvija nastava i korespondencija: srpski i engleski - napredni nivo.

Odaberite odgovarajući tip kursa:

Djeca od 5-7 godina Djeca od 8-10 godina Djeca od 10-12 godina Prijavite se
Djeca od 13-15 godina Djeca od 16–19 godina Prijavite se
Punoletni amateri koji žele savladati šah Prijavite se
Punoletni amateri sa rejtingom od 1400-1800 Punoletni amateri sa rejtingom od 1800-2200 Prijavite se
Vrhunski amateri sa rejtingom od 2200-2400 Prijavite se
Šahisti sa titulom međunarodnog majstora ili velemajstora Prijavite se